spring

karami

spring
social
spring

karami

ساخت تیزر جذاب

ساخت تیزر جذاب

بیشتر محتوا برای جلب رضایت مخاطبان خود ساخته شده است – امروزه مردم به دنبال مواردی هستند که کلیه سرگرمی ها ، اطلاعات و احساسات را ارائه می دهد.

از طرف دیگر تیزر  و تریلر  برای برعکس کردن کار می کنند. آنها برای جلب توجه بینندگان خود و برانگیختن کنجکاوی آنها طراحی شده اند. بهترین طراحی ها مردم را مشتاق و کنجکاو می کنند که فیلم را ببینند (یا آلبوم را پخش کنند ، فینال زنده را تماشا کنند ، بلیط نمایش را بخرند ، برای کلاس ثبت نام کنند و غیره).

ساخت تیزر

چه زمانی می توانید از تیزرها و تریلرها استفاده کنید؟

تیزرها و تریلرها محدود به فیلم نیستند. آنها می توانند نقش مهمی در هر کمپین بازاریابی محصول ویدیویی ایفا کنند: برای نمایش ها ، وب سایت های VOD ، کلاس های آنلاین ، کانال های Roku و Vimeo و غیره.

نکاتی درباره ساخت تریلر یا تیزر

فکر کردن در مورد تیزر یا تریلر خود به عنوان خلاصه ای ساده از محتوای اصلی وسوسه انگیز است. با این حال ، اگر ان را مانند یک تجربه یا داستان کوتاه مستقل طراحی کنید ، فیلم شما بسیار جذاب خواهد بود.
تیزر اینستاگرام در مسابقه بهترین موزیک ویدیو ، دو سازنده خود را در مقابل یکدیگر قرار می دهدThe Golden Pony Boy) وTray Haggerty). RIVبا طنز و روایت قوی مخاطبان خود را با موفقیت جلب کرد. نه تنها چند ثانیه سرگرم می شوید بلکه به احتمال زیاد به وب سایت RIV مراجعه می کنید تا فیلم های کامل را ببینید. تصور یک ویدیوی تبلیغاتی مشابه با همان اثر دشوار است.
هنگام گرفتن فیلم ، کلیپ ها یا “لحظاتی” را انتخاب کنید که بیش از یک چیز را نشان می دهد.  می توانید کاری کنید که هم خنده دار باشد و هم طرح را جذاب نشان دهد یا شاید هم همزمان احساساتی و آموزنده باشد. از خود بپرسید ، “مخاطبان من هنگام تماشای این فیلم چه چیزی یاد خواهند گرفت یا چه احساسی خواهند داشت؟” اگر نمی توانید دو تا جواب قانع کننده به این سوالات دهید ، به دنبال کلیپ دیگری باشید.”

همچنین مهم است که در مورد آنچه بینندگان را وادار به اقدام می کند فکر کنید. اگر افراد بعد از تماشای آن کاری انجام ندهند ، تیزر یا تریلر شما بی معنی خواهد بود. با توجه به برنامه ریزی ، ایجاد و پخش ویدئوی خود ، این واقعیت را در خاطر داشته باشید.

عناصر تیزرها و تریلرهای مؤثر

۵مورد ضروری وجود دارد که هر ویدیویی در این دسته باید داشته باشد.

۱. معرفی خودتان یا محصولتان

بسته به اینکه چگونه ویدیوی شما را پیدا کردند ، مخاطبان شما ممکن است به این فکر می کنند که شما چه کسی هستید ، شرکت شما چه کاری می کند یا محصول شما چگونه کار می کند. شما ممکن است بخواهید همه آن جزئیات را به یکباره فاش نکنید – همانطور که در مورد آن بحث خواهیم کرد ، مرموز بودن می تواند ابزاری قدرتمند باشد – اما باید زمینه ای فراهم کنید تا بینندگان درک کنند که چرا شما بهترین هستید.

۲. تصویری

انسان یادگیرنده بصری است: ۹۰٪ از اطلاعات ارسال شده به مغز بصری است و تصاویر ۶۰۰۰۰۰ بار سریعتر از متن پردازش می شوند. با توجه به این نکته ، از متن به عنوان مکمل استفاده کنید ، نه جایگزینی برای تصاویر و ویدیوها.

۳. نام و لوگو

نام و لوگو شما حداقل باید یک بار در ویدیو ظاهر شود. شما باید ارتباط بین فیلم و محصول خود را در ذهن بینندگان خود تقویت کنید – اگر این کار را نکنید ، با یک فیلم شگفت انگیز که مخاطبان به آن علاقه دارند اما در پایان فیلم هیچ اقدامی نمی کنند. اگر در حال ایجاد یک تریلر هستید ، در مورد نشان دادن نام و لوگو خود در مقایسه با اوایل فکر کنید تا در ذهن شما مهم باشد.

اگر در حال ایجاد یک تریلر هستید ، به این فکر کنید که نام و نشان خود را نسبتاً زود نشان دهید ، تا در کل ذهنیت مطلوبی ایجاد کنید.

اگر در حال ایجاد یک تیزر هستید ، جایی که هدف اصلی به طور معمول ایجاد تمهید و درام است ، ممکن است این اطلاعات را تا آخر ذخیره کنید.

۴. اثبات اجتماعی

اثبات اجتماعی تأثیر بسزایی دارد. اگر بینندگان شما می دانند که افراد دیگر به محصول شما اعتماد میکنند ، استفاده می کنند و آنها را دوست دارند ، بیشتر علاقه مند خواهد شد که آن را خریداری کنند. سعی کنید نوعی از اثبات اجتماعی را در ویدیوی خود بگنجانید. این ممکن است توصیفی از یک مشتری شاد باشد ، نقل قول هایی از مقالات خبری یا بررسی ها ، قطعه هایی از یک سایت بررسی ، تصاویر یا فیلم های افرادی که از محصول شما استفاده می کنند یا نتایج شما (به عنوان مثال ، “۹۱٪ افرادی که این دوره را می گذرانند استخدام شده اند. طی یک ماه. “)

منبع : https://rivaliran.ir/make-a-teaser/

(0) نظر

طراحی کاور موزیک چیست؟

طراحی کاور موزیک چیست؟

گفته میشود هرگز کتاب را با جلد آن داوری نکنید ، و در حالی که ما می خواهیم فکر کنیم که آلبوم ها هم همینطور است و این موسیقی داخل آن است که بررسی می شود – برای جلد(کاور) آلبوم های خوب طراحی شده ، حرفی برای گفتن وجود دارد. این شانس شماست که توجه شنوندگان جدید را به خود جلب کنید و تصویری از موسیقی درون جلد ارائه دهید. طراحی کاور موزیک عالی می تواند شنوندگان را ترغیب کند تا درباره شما اطلاعات بیشتری کسب کنند .  و یک لایه کاملاً جدید از هنر را به کارهای خود اضافه کنید.

اگرچه داشتن یک طرح جلد آلبوم ارجینال و پر معنی و رسا مهم است ، این روند لازم نیست که ترسناک به نظر برسد. ما یک راهنمای جامع برای طراحی کاور آلبوم شما را از مراحل اولیه تفکر و ایده پردازی تا یافتن سبک طراحی که همگام با موسیقی شما باشد را جمع آوری کرده ایم.

Z (264×191)

قبل از اینکه فرآیند طراحی خود را شروع کنید

ممکن است شما وسوسه شوید که بلافاصله طراحی خود را برای کاور آلبوم خود شروع کنید ، اما اولین قدم در هر فرآیند طراحی همیشه باید این باشد که چند قدم از طرح کامل دور شوید.. به جای راه اندازی ایده های مناسب برای کاور خود ، ابتدا بر روی جستجوی هویت کمی تمرکز کنید – بعداً وقتی که به تفکر برای طراحی می پردازید ، به شما کمک می کند.

در جستجوی هویت باشید

شما کی هستید؟

شما می توانید به هویت وجودی که دوست دارید برسید ، اما واقعاً روی کسی که هستید به عنوان یک هنرمند ، گروه ، موسیقی و غیره متمرکز شوید و اینکه خودتان را چگونه تعریف می کنید؟

مخاطب شما کیست؟

Z (225×225)

قبل از گفتن پاسخ “هر کسی میتونه باشه” ، کمی عمیق تر درباره این موضوع فکر کنید. با آهنگهای خود سعی در دستیابی به چه مخاطبی دارید؟ چه کسانی هستند که در ردیف اول نمایش شما ایستاده اند؟ اگرچه رسیدن به همه افراد با موسیقی شما یک هدف عالی است ، اما احتمالاً مخاطبان کمی محدود تری دارید. فهمیدن این که چه کسی مخاطب شما است می تواند به شما در طراحی آلبوم خود برای جلب منافع آنها کمک کند.

می خواهید شنوندگان هنگام شنیدن موسیقی شما چه احساس کنند؟

موسیقی می تواند گاهی احساس ناملموس باشد- چگونه می توانید آن را با کلمات توصیف کنید؟ اما هر وقت کسی موسیقی بسازد ، تصور می کند که چگونه مردم می خواهند به آن واکنش نشان دهند. وقتی آلبوم شما را می شنوند ، درباره احساسی که می خواهید شنوندگان داشته باشند ، فکر کنید.

سخنرانی آسانسوری برای موزیک شما : کلمات کلیدی کدام هستند؟

سخنرانی آسانسوری (سخنرانی آسانسوری انگلیسی: Elevator pitch‎) یا معرفی آسانسوری یا معرفی سریع یا ارائه آسانسوری نمای کلی از یک ایده، محصول، سرویس، پروژه، یا راه حل بهتری برای یک مسئله است و فقط برای شروع یک گفتگو طراحی می‌شود) برای یک گروه یا هنرمند به همان اندازه که برای بنیانگذار یک شرکت مهم می باشد بسیار مهم است – شما باید بتوانید به طور خلاصه آنچه را که انجام می دهید توصیف کنید. بنابراین ، ۳۰ ثانیه فرصت دارید که موسیقی خود را توصیف کنید ، چه چیزی را برای آنها می گویید؟

images (225×225)

یادداشت کنید

از جلسه شناسایی هویت یادداشت برداری کنید. کلماتی را که بیشترین معنی را برای شما دارند بنویسید به طوری که وقتی به عناصر طراحی فکر می کنید ،  شما پیش از آنچه را که می خواهید انجام دهید حس خوبی خواهید داشت. در نهایت ، جلد آلبوم شما راهی است برای بیان هویت گروه شما – دقیقاً مثل ارتباط بین شما و موزیک تان- بنابراین باید مطابق با موزیک شما باشد.

(0) نظر
X